Vyhľadať nehnuteľnosť

Naše predstavy sú nekonečné

Reality ma
definujú

Vízia & Cieľ

diskrétnosť & profesionalita

Aby sme splnili vašu
predstavu

Milí priatelia, vážení klienti, z vlastných skúseností vieme, že prakticky každý druhý človek potrebuje v krátkodobom či strednodobom horizonte niečo s nehnuteľnosťou vyriešiť. Či už kúpiť, predať, vysporiadať alebo prenajať. Z tohto hľadiska je trh na našom Slovensku v širšom poňatí poddimenzovaný o odborníkov v realitnej sfére. Viacerí sa obracali na nás ako pomôcť v danej situácii. Radi sme poradili, vybavili, profesionalizáciou sa však môžeme ďalej posunúť. Preto holestiak.sk reality si veľmi váži vašu dôveru, ktorá je vzácna a prináša neraz väčší osoh a zadosťučinenie ako samotný suchý biznis.

Certifikát Certifikát - Realitny konzultant Certifikát - Kurz štart v realitách 1. stupeň realitného vzdelávania

Našou pridanou hodnotou je nasadenie, skúsenosti, ochota i niečo navyše. Naše Kysuce, krásne Slovensko stoja za to robiť ich lepšími. Spoločne to dokážeme. Preto slogan Váš životný domov je našim záväzkom. Nesklameme, pokojne sa môžete o tom presvedčiť.

Podpis zakladajúceho člena reality Holeštiak PhDr. Pavol Holeštiak, PhD.

Naši odborníci

Skúsený manažér s dlhoročnými skúsenosťami v bankovníctve, poisťovníctve, krajskej i mestskej samospráve, môže byť prínosom pre zrealizovanie vašich predstáv v oblasti realít.

Telefón: +421905425576

E-mail: pavol[zavináč]holestiak.sk

Pri realitách sa snažím vychádzať v ústrety svojim zákazníkom. Spolu tvoríme tím, ktorý má jeden a ten istý cieľ - vyriešiť akýkoľvek problém.

Telefón: +421 905 303 090

E-mail: palino[zavináč]holestiak.sk

Telefón: +421905425576

E-mail: peter[zavináč]holestiak.sk

Telefón: 0904975921

E-mail: masnica[zavináč]holestiak.sk